Ekskursijas krievu valodā: Tez Tour tūres

Visā pasaulē tūristiem piedāvā ekskursijas lielākoties angļu valodā, populāros galamērķos piedāvā arī vācu, franču, itāļu valodās, to var uzzināt painteresējoties tūrisma aģentūrās uz vietas. Tomēr tiem, kuri nav tik ļoti lielos draugos ar angļu valodu, bet saprot krievu valodu un vēlas saprast ekskursijās stāstīto, tad ir iespēja izvēlēties tūres krievu valodā. Tādas daudzviet Eiropā piedāvā Tez Tours – viens no lielākajiem tūroperatoriem Eiropā. Viņi piedāvā ekskursijas saviem klientiem, kuri izvēlējušies lidojumu un viesnīcu, tomēr iespēja katram, kurš to vēlās pieteikties. Papildu informāciju atradīsiet TezTours ekskursiju mājas lapā.

Tūres krievu valodā tiek piedāvātas daudzos tūristu iecienītos galamērķos kā Portugāle, Taizeme, Čehija, Kipra, Spānija, Grieķija u.c. Šīs ekskursijas parasti būs dārgākas kā vietējās angļu valodā, bet to katram pašam izvērtēt. Atsauksmes par Teztour ekskursijām var lasīt viņu lapas sadaļā “Atsauksmes“.

Tūres rezervēšana

Norādiet vajadzīgo galamērķi un aplūkojiet, kādas ekskursijas ir pieejamas jums vajadzīgajos datumos. Pie katras ekskursijas ir redzams kalendārs. Rezervēšanu veiciet pāris dienas pirms ekskursijas, tas ir pēdējais laiks to darīt. 1-2 dienas pirms ekskursijas jaunas pieteikšanās vairs nav iespējamas. Pēc pirkuma veikšanas jums nāksies izdrukāt kuponu, kuru uzrādīt grupas vadītājam. Ja pēc 20 minūtēm kupons nav jūsu e-pastā, sazinieties ar Teztours pārstāvjiem, lai atrisinātu situāciju.

Lielāko daļu ekskursiju var atcelt 48 stundas pirms to sākuma, kā arī pārlikt uz citu pieejamo datumu. Naudas atgriešana notiks uz karti, ar kuru tika apmaksāta rezervācija. Aptuveni 1-4 darba dienu laikā nauda tiks ieskaitīta atpakaļ kontā. Apmaksu varat veikt arī ar Paypal.

Populāras pilsētu tūres: Parīze, Roma, Madride un daudzas citas. Pilnu sarakstu ar pieejamajām ekskursijām meklējiet šajā lapas sadaļā.

Uzziniet vairāk par piedāvājumiem TezTour lapā: http://tezeks.com