6 labākie viesnīcu cenu salīdzināšanas portāli

Viesnīcu cenu salīdzināšana

Viesnīcu
salīdzināšanas portāli (agregatori) ir līdzīgi, tomēr tie atšķiras ar dažādām noderīgām iespējām, kā arī ar portālu skaitu, no kuriem tiek apkopoti piedāvājumi. Zemāk ir uzskaitīti pasaulē populārākie un noderīgākie servisi, kurus izmantojam paši un varam ieteikt ceļotājiem.

HotelsCombined – pasaulē populārākais viesnīcu salīdzināšanas portāls, tajā tiek apkopotas cenas no visiem zināmākajiem rezervēšanas portāliem kā Booking.com, Agoda, Hotels.com, Hostelbookers, HomeAway un daudziem citiem, kopumā vairāk kā 100 rezervēšanas lapu rezultāti. Portāls garantē vienmēr labāko cenu. Virs meklēšanas rezultātiem obligāti ieslēdziet, lai tiek rādītas cenas ar visām nodevām, lai uzreiz redzētu gala cenu. Meklēšanas rezultātus ir ērti filtrēt un izkārtot pēc cenas, viesu vērtējuma u.c. Pie katras viesnīcas ir kopsavilkums ar pārbaudītām atsauksmēm.
Viesnīcu
meklēšanu vislabāk ir sākt ar šo lapu, kurā ir plašākās naktsmāju salīdzināšanas iespējas. Izveidojiet cenu paziņojumus, lai saņemtu informāciju, kad naktsmāju cena ievērojami samazināsies.

Tripadvisor – ceļotāju atsauksmes un iespēja salīdzināt arī viesnīcu cenas dažādos portālos. Lai arī reālo viesnīcu lapu skaits nav pats lielākais (solītais skaits gan ir 200+), salīdzinot ar citiem portāliem, tomēr ir vērts pamēģināt arī šo. Vismaz noteikti izlasīt viesnīcas atsauksmes pirms rezervācijas. Izmantojiet kreisajā pusē izvietotos filtrus, lai labāk atlasītu un redzētu piemērotākos piedāvājumus un cenas.

Trivago – lapa piedāvā pamata iespējas līdzīgi kā citi servisi: interaktīvā karte, iespēja izkārtot rezultātus pēc cenas, ceļotāju vērtējuma utml. Atlases kritēriju skaits pārsniedz 150, tos var kombinēt, lai atrastu labāko piedāvājumu. Savukārt lielākā priekšrocība ir liels portālu skaits, katrai viesnīcai ir rezultāti no aptuveni 20-30 dažādiem rezervēšanas portāliem, kopumā rezultāti ir no 190 naktsmāju portāliem. Izveidojiet savu kontu un varēsiet vienkāršāk veidot sarakstu ar labākajiem piedāvājumiem, pievienojot viesnīcas savam Favorites sarakstam.

Wego – salīdzināmo lapu sarakstā ir Booking.com, Amoma, Laterooms, Hotwire, Orbitz, Hotels.com, Hotelopia un citi portāli. Meklēšanas rezultātos norādiet, lai tiek rādīta kopējā cena (Total stay), nevis tikai vidējā nakts cena. Visas cenas ir norādītas ar iekļautām nodevām. Portāla sadaļā Flights ir iespējams meklēt un salīdzināt arī lidojumu cenas.

HotelLook – Virs meklēšanas rezultātiem izvietotie filtri ļaus ātri atlasīt piemērotāko, piemēram, pēc viesnīcas rajona, bezmaksas atcelšana u.c. Interaktīvā karte palīdzēs labāk salīdzināt piedāvājumus uz kartes, izvērtējot attālumu no pilsētas centra. Izmantojiet iespēju reģistrēties, lai redzētu piedāvājumus ar lielākām atlaidēm. Salīdzinātie portāli: HotelQuickly, Booking, Agoda, ZenHotels, Hotels, Ostrovok un citi. Lapā tiek salīdzinātas arī cenas viesnīcu mājaslapās, dažkārt veikt rezervāciju “pa tiešo” varbūt lētāk. Populāri galamērķi: Berlīne, Viļņa, Londona.

Alltherooms – apkopo rezultātus no Hostelbookers, AirBnB, Booking.com, HomeAway un daudzus citus. Ērti pārskatīt rezultātus, sašaurināt tos, lai palīdzētu atrast labāko. Visvairāk novērtēs tie, kuri vēlas salīdzināt Airbnb piedāvājumu ar viesnīcām/apartamentiem citos portālos. Vienkārša lietotāju reģistrācija ļauj veidot savus favorītu sarakstus. Kā galvenās šīs lapas priekšrocības: ērta meklēšana, interaktīvā karte.

Kādēļ izmantot viesnīcu salīdzināšanas lapas?

  • Ātra meklēšana – ļauj ietaupīt laiku un ātri apkopot naktsmāju cenas no daudziem rezervēšanas portāliem. Lielākā daļa meklētāju ļauj meklēt arī pēc viesnīcas nosaukuma. Ja ir izveidots saraksts ar viesnīcām, kurām vēlās pārbaudīt cenu, tad ir vērts salīdzināt.
  • Jauni viesnīcu portāli – meklētāji ļaus atrast arī iepriekš nezināmus portālus, tomēr pirms gala rezervācijas ieteicams iepazīties ar portāla atsauksmēm citviet, kā arī rūpīgi izpētīt rezervēšanas nosacījumus tieši portāla lapā. Dažādos pasaules reģionos var būt dažādi populārākie rezervēšanas portāli, piemēram, Agoda.com ir visplašākais piedāvājums Āzijā, lai arī tā ir daļa no Booking.com grupas, savukārt Baltijā tieši booking.com būs populārākais un ar visplašāko piedāvājumu ārpus lielajām Baltijas pilsētām.
  • Ceļotāju atsauksmes – vairāki portāli kā HotelsCombined, Wego apkopo novērtējumus no dažādām lapām, izveidojot kopsavilkumu. Tas palīdz labāk novērtēt naktsmājas, ņemot vērā daudzas atsauksmes.
  • Neatkarīgi rezultāti. Atšķirībā no viesnīcu portāliem salīdzināšanas lapās cenas neietekmē “cepumiņi” jeb “cookies”.
    Viesnīcu
    lapās līdzīgi kā lidojumu meklēšanā šie sīkfaili ļauj mainīt cenas naktsmājām, ja iepriekš ir izrādīta interese.

Noderīgi zināt

  • Pārliecinieties, ka tiek rādīta gala cena ar iekļautām nodevām. Salīdziniet katra portāla cenu piedāvājumu detalizētāk, lai pārliecinātos, ka piedāvājumi tiešām ir vienādi, nevis viens piedāvājums ir neatmaksājams un cits savukārt piedāvā bezmaksas atcelšanu, vai vienā ir iekļautas brokastis un citā nav. Cenu atšķirības var būt arī mazos sīkumos, tādēļ tam pievērsiet uzmanību pirms rezervēt.
  • Dažos meklēšanas servisos Booking.com nav iekļauts, jo ne vienmēr Booking vēlās salīdzināt savus piedāvājumus ar citiem. Viņi iegulda lielus mārketinga līdzekļus , bieži vien maina cenu atbilstoši patērētāja “noskaņojumam”, tādēļ viņi vēlās vairāk savā lapā sniegt informāciju ceļotājiem. Dažkārt salīdzināšanas portālos Booking.com rezultāti parādās, citkārt tie pazūd – acīmredzot sezona/nesezona ietekmē Booking un citu servisu vienošanos, kad var un kad nevar izmantot piedāvājumu salīdzināšanu. Tādēļ paši var atvērt Booking portālu, norādīt vajadzīgos ceļojuma datumus, salīdziniet piedāvājumus.

Izmantojiet viesnīcu salīdzināšanas lapas, lai iegūtu pārliecību, ka tiešām esat atradis labāko cenu piedāvājumu un nepārmaksājat par naktsmājām.

 

You may also like...