Tenerife: aktīvās atpūtas un ekskursiju rezervēšana

Tenerifes
sala sniedz visplašākās iespējas gan mierīgai atpūtai pludmalē, gan nelieliem izbraucieniem ar autobusu ekskursijām, gan arī dažādību aktīvās atpūtas cienītājiem. Katrs pats ceļojumā var izvēlēties sev piemērotākās aktivitātes. Šajā rakstā atradīsiet noderīgas saites un praktisku informāciju, kas noderēs, plānojot
Tenerifes
un apkārtējo salu iepazīšanu un aktīvu atpūtu tiem, kuri to vēlas.

Ekskursijas un aktīvā atpūta: online rezervācijas

Zemāk ir uzskaitītas lapas, kuras palīdzēs iepazīties ar kopējo ekskursiju piedāvājumu Tenerifē. Tas ļaus saprast, kādas ir iespējas, ko no tā visa vēlaties izmantot un cik tas aptuveni izmaksās.

Atlantico Excursions – piedāvājumā ir gan autobusu tūres, gan braucieni ar laivu, atpūtas parki, pārgājieni, izbraucieni ar riteni. Sānu daļā atlasiet reģionu, kurā atradīsieties, tad tiks atlasītas ekskursijas, kuras ir pieejamas no jūsu atrašanās vietas: salas dienvidu daļa vai Puerto de la Cruz pilsēta. Kad atradāmies jau Puerto de la Cruz, tad pārgājienu tūres tika atteiktas, jo tās esot tikai no 8 cilvēku grupām. Pirms rezervācijas ir vēlams iepriekš piezvanīt, apvaicāties, vai rezervāciju var veikt. Tās ir jāveic vismaz 24 stundas iepriekš, bet var mēģināt arī iepriekšējā vakarā pieteikt un rezervēt. Viņu informācijas tālrunis darbojas no pl. 7 līdz 22 katru dienu, uz e-pastiem tik naski neatbild, tādēļ neskaidros jautājumus var uzdot pa tālruni. Rezervēt gan iesaku mājaslapā, iegūsiet papildu 10% atlaidi, kā arī virs 100 eiro būs papildu apjoma atlaide pāris procenti. Tur var iegādāties arī biļetes uz parkiem, izdevīgi ja pērk vairākas ekskursijas, tad par parku biļetēm iegūs apjoma atlaidi, ietaupot pāris eiro. Mājas lapa ir pieejama arī krievu valodā, bet vai ekskursijas tiek nodrošinātas arī krievu valodā – par to lapa klusē un vajadzības gadījumā vaicājiet aģentūras pārstāvjiem.

Canarias World – piedāvā aktivitātes dažādās Kanāriju salās, tai skaitā arī Tenerifē. Izmantojiet sānos izvietoto kategoriju sarakstu, lai atrastu sev piemērotāko. Rezervējot online, var iegūt papildu 5-15% atlaidi. Labas klientu atsauksmes Tripadvisor lapā.

Isango.com – apkopotas tūres, dažādas aktivitātes visā pasaulē, atsevišķa sadaļa izveidota arī Tenerifei. Pirmajam pirkumam 10% atlaide, reģistrējieties un uz e-pastu tiks atsūtīts īpašā piedāvājuma kods.

Attactionix – lapas galvenā priekšrocība – pērkot šajā lapā ieejas biļetes uz Loro, Siāmas parku, iegūsiet papildu 5 vai 10 mārciņu atlaižu kodu, kuru vajadzēs izdrukāt un vēlāk varēs izmantot tēriņiem parkā, iepirkties suvenīru veikalā vai iegādāties maltīti. Ir pieejamas arī citas tūres Tenerifē, kā arī citos galamērķos visā pasaulē.

Viajes Teide – plašs piedāvājums ar dažādām ekskursijām. Lapas augšpusē norādiet, vai rādīt ekskursijas no Puerto de la Cruz vai no salas dienvidiem. Lai arī kompānija ir populāra, tomēr atsauksmes ir dažādas. Paši šīs kompānijas pakalpojumus neizmantojām, tādēļ nevar sniegt savu novērtējumu.

Citas aģentūras online rezervācijām

Tripadvisor sadaļā
Tenerifes
tūres
var iegūt pilnīgu sarakstu ar pakalpojumu sniedzējiem, daudzi no tiem specializējas noteiktā segmentā, piemēram, pārgājieni, niršana, velo braucieni, katamarāni utml. Saraksts ir izkārtots pēc novērtējuma, tādēļ varēsiet atrast uzreiz labākos un izvēlēties kādu no tiem. Jāņem vērā, ka daudzi augsti novērtēti pakalpojumu sniedzēji piedāvā personalizētas tūres un līdz ar to ir dārgāki kā ierastās tūres, tomēr tas var būt lielisks risinājums nelielām ceļotāju grupām. Šo sarakstu sašauriniet atbilstoši reģionam/pilsētai, kurā plānojat uzturēties, piemēram, izvēloties aktivitātes Los Cristianos.

Tenerife Host https://www.tenerifehost.com

Sun Bono https://www.sunbonoo.com/en/tenerife

Ceļotāji no Latvijas ir novērtējuši šīs eksursiju aģentūras, kur var sazināties latviski:

Tenerifetours.lv – piedāvā gan ekskursijas, gan arī palīdz plānot ceļojumu uz Kanāriju salām.

Tenerife-travel.lv – vislabāk sazināties e-pastā, lai uzzinātu, kādi ir aktuālie piedāvājumi.

Ekskursijas varat rezervēt arī kādā no
Tenerifes
ieliņām izvietotājām tūrisma aģentūrām. Tas jums ļaus uz vietas labāk izplānot tūres, tomēr iepriekš ievākta informācija par ekskursiju pieejamību pa dienām ļaus labāk izveidot laika plānojumu.

Pārgājienu (hiking) tūres

Tās varat rezervēt augstāk minētajās aģentūrās, bet zemāk ir uzskaitītas dažas, kuras specializējas tieši hiking tūrēs.

Canaventura – viņiem ir nedēļas programma, kurā ietverti populārākie maršruti: La Laguna, Teide, Masca. Tūres ir tikai darba dienās. Jautājumu gadījumā ir ērti sazināties Whatsapp. Tūres cenā ietilpst arī zābaki un nūjas.

Puerto de la Cruz varu ieteikt divas aģentūras. Ņemiet vērā, ka šī pilsēta ir iecienīta vāciski runājošo ceļotāju vidū, tādēļ daudzi piedāvājumi, tūres ir vācu valodā, bet lielākā daļa piedāvā arī angļu valodā.

Wandern Gregorios – ģimenes uzņēmums, specializējas uz vācu valodā runājošajiem ceļotājiem, tomēr nesen viņiem pievienojusies arī jauna gide, kura specializējas tieši angļu valodā. Viņu jaunā mājaslapa ir tikai vācu valodā, tādēļ nākas izmantot Google translate. E-pastā varat uzdot jautājumus par tūrēm. Piemēram, Masca pārgājiens ir otrdienās, ceturtdienās un sestdienās, maksā 42 eiro + 8 eiro kuģītis. Cenā iekļautas vienkāršas pusdienas uz kuģīša.

Der Wanderstab – arī primāri paredzēt vāciski runājošajiem, bet tūres nodrošina arī angliski. Viņu mājas lapa ir tikai vācu valodā, kalendāru var redzēt šajā sadaļā. Daudzas tūres viņi nodrošina ar sabiedrisko transportu, piemēram, uz Teide doties ar autobusu un tālāk jau gida pavadībā. Jautājumus var noskaidrot pa e-pastu vai aiziet uz viņu biroju-veikalu (Avda. Marqués Vill. del Prado 15), tur var klātienē izrunāt un rezervēt tūres. Veikals atrodas netālu no Botāniskā dārza, aptuveni 20 minūšu gājienā no pilsētas centra.

Atsauksmes un ekskursiju izvēle

Salīdziniet ekskursiju cenas, palasiet atsauksmes Internetā: cik lielas ir grupas, cik daudz laika tiek veltīts salas apskatei un cik daudz citu ceļotāju izvadāšanai utml. Lielākie portāli kā Isango un Attractionix pie katras ekskursijas piedāvā lietotāju atsauksmes, ja tādas ir. Pievērsiet uzmanību arī novērtējumu vecumam – trīs gadus vecas atsauksmes var neatspoguļot realitāti. Atsauksmes par konkrētajiem ekskursiju rīkotājiem varat meklēt Tripadvisor lapā vai citās lapās, piemēram, atsauksmes par Atlantico Excursions.

Noteikti izvairieties no tūroperatoru piedāvātajām ekskursijām, jo tās ierasti ir dārgākas par vietējo aģentūru piedāvātajām. Vietējie gidi parasti ir zinošāki un spēj aizrautīgāk stāstīt par tūrē skatāmo, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem bez vēlmes papildus kaut ko pārdot no tūroperatoru piedāvājuma.

Izvēloties ekskursiju, noteikti rūpīgi izlasiet, kas tieši tiks apskatīts tūres laikā, kas ir iekļauts cenā, kādi ir atcelšanas nosacījumi utml. Piemēram, dažas tūres sākas agrāk un beidzas vēlāk, tādējādi redzēsiet vairāk, vai arī cenā ir iekļautas pusdienas.


Veltiet laiku ceļojuma plānošanai, lai būtu labākās ekskursijas un ceļojuma laiks nebūtu izniekots. Tenerife ir pietiekami daudzveidīga, lai tai atvēlēto ierasto nedēļu izmantotu iespējami prātīgi, bet vislabāk uz Kanāriju salām ir doties paša kombinētā un plānotā ceļojumā, lai spētu iespējami daudz izbaudīt šīs skaistās Kanāriju salas burvību. Ceļojuma beigās padalieties ar savu pieredzi, atstājiet atsauksmi, lai arī citi ceļotāji zinātu un būtu arī novērtējums aģentūrai par labu darbu.

Noderīgi padomi tiem, kuri vēlas doties pārgājienos (hiking), ir atrodama citā rakstā Pārgājieni Tenerifē: praktiska informācija, kā arī lasiet citus rakstus par Kanāriju salām.

You may also like...