Ceļojumu un pēdējā brīža piedāvājumu meklēšana

Šis raksts palīdzēs atrast ceļojumus tiem, kuri vēlas “gatavus” ceļojumus – lidojums, viesnīca, transfērs. Zemāk ir apkopotas labākās Latvijas vietnes, kur meklēt un izvēlēties, kā arī daži praktiski padomi. Tiem, kuri paši vēlas plānot lidojumus un viesnīcas, ir bezgalīgas kombināciju iespējas, par lēto lidojumu meklēšanu varat lasīt atsevišķā rakstā.

Ceļojumubode.lv – manuprāt, vislabākā lapa, kur aplūkot ļoti plašu piedāvājumu klāstu uz visiem populārajiem galamērķiem, var ātri atrast pēc pieejamajiem datumiem piedāvājumus, atlasīt pēc viesnīcas līmeņa utml. Vienkārši un saprotami parādīti piedāvājumi, viesnīcas. Ja ir vēlme, var tālāk turpināt cenu pārbaudi jau citviet, kā arī uzrakstīt šai vai citām aģentūrām, lai saņemtu cenu piedāvājumu. Ja vēlaties augstākas raudzes piedāvājumus, varat apskatīt Premium sadaļas piedāvājumus.

Tūroperatoru piedāvājumi

Tūroperatori ir galvenie čarterceļojumu rīkotāji uz populāriem galamērķiem kā Kanāriju salas, Krēta, Roda, Turcija, Ēģipte un daudzi citi. Katrs no tiem piedāvā meklēšanas formu, kur var meklēt pašiem ceļojumu piedāvājumus – mazāk pieredzējušiem ceļotājiem meklētāji nebūs uzreiz saprotami, bet to var ātri apgūt un lasīt pie meklētājiem izvietotajās instrukcijās.

TezTour – meklētājs ar plašām iespējām, norādiet ceļotāju skaitu (bērnu vecumu, ja to vajag), saņemsiet plašu sarakstu ar piedāvājumiem. Ar interesējošo piedāvājumu vērsieties pie aģentūras, lai iegūtu papildu informāciju, iespējams, vienotos par papildu atlaidi.

Novatours – arī ērts meklētājs, norādiet ceļotāju skaitu, lai iegūtu uzreiz cenu par ceļojumu kopumā, papildu 3% atlaide, rezervējot online. Pēdējā brīža piedāvājumus varat skatīt tam veltītā sadaļā.

Alida Tours – trešais lielais tūroperators, kura piedāvājumus var skatīt viņu lapā. Speciālie piedāvājumi tiek publicēti atsevišķā sadaļā, kur tālāk ir jāskatās pēc galamērķiem publicētās cenas. Nav pārāk ērta pārlūkošana, bet iespēja atrast lētāku piedāvājumu paliek.

Pēdējā brīža un īpašo piedāvājumu lapas

Tūrisma aģentūru lapas bieži publicē pēdējā brīža piedāvājumus, atliek vien sekot līdzi jaunumiem, sekojot līdzi viņu sociālo mediju lapām vai arī pieteikties jaunumiem e-pastā. Aģentūrām dažkārt ir labākas cenas, kā iegādājoties no tūroperatora, turklāt viņi mācēs labāk Izvēlieties kādu no uzticamām aģentūrām kā LatviaTours, VanillaTravel, Kolumbs un citām. Katra no viņām piedāvā savas īpašo piedāvājumu sadaļas, dažas no tām uzskaitītas zemāk:

Vanilla Travel – viena no labākajām pēdējā brīža lapām, tiek pievienota īsa informācija par piedāvājumu, atlasīti dažādi piedāvājumi sākot no lētākiem budžeta variantiem līdz dārgākai ekskluzīvākai atpūtai. Papildus tiek norādīta informācija par izmaksām bērnam. Sazinieties ar aģentūru, lai saņemtu precīzāku piedāvājumu. Ja vajag meklēt ceļojumu, tad parasti iesaku izskatīt tieši šo lapu – mans favorīts un iesaku arī citiem.

Pēdējaisbrīdis.lv – lai arī nav visplašākā informācija, tomēr šo to var atrast. Iespēja kārtot pēc cenas, datuma utml. Tādā veidā var atrast lētākos piedāvājumus uzreiz.

Latviatours.lv – bieži atjauno piedāvājumus/cenas, tomēr par tiem vajag pieprasīt papildu informāciju. Zem pogas pieprasīt dažkārt atveras plašāks piedāvājums, citkārt tikai anketa papildu informācijai.

Uzmeklējiet arī citas aģentūru lapas, atrodiet tur pēdējā brīža piedāvājumus.

Tikai aviobiļetes

Ja ceļojumu plānojat paši, varat izmantot iespēju aizlidot uz kūrortiem ar čartera lidojumu, bet visu tālāko atpūtu (transfērs, viesnīcas, ekskursijas) plānot pašiem. Tā ir arī iespēja veidot nestandarta ceļojumus, piemēram, doties vienā virzienā ar vienu čarteri, savukārt atpakaļ ar citu (vai arī kombinēt turpceļā lētās aviokompānijas un atpakaļ ar čarteri), paliekot 10 vai 12 naktis utml. Dažkārt šo čarteru lidojumus var atrast arī meklētājos kā skyscanner.net, tomēr vislabāk ir uzzināt Latvijas lapās.

Flights.novatours.eu – atsevišķa meklēšanas forma tieši lidojumiem, tur varat apskatīt lidojumu cenas, salīdzināt ar paša kombinētiem reisiem. Piemēram, decembrī lidojums turp/atpakaļ uz Fuerteventuru maksās 410 eur, ja salīdzina ar lētajām aviokompānijām, tad tas ir ievērojami dārgāk, bet ir jārēķina arī bagāžas izmaksas, ja vien nelidojat tikai ar rokas bagāžu.

Teztour lidojumi – var aplūkot TezTour lidojumu īpašās cenas. Savukārt pieejamība un lidojumu sarakstu var skatīt atsevišķā formā.

Bode.lv – publicē cenas lidojumiem gan no Rīgas, gan Kauņas un Viļņas.

Aprakstiet savas vēlmes precīzi

Jo labāk uzreiz varēsiet aprakstīt savas vēlmes un iespējas jau pašā sākumā, jo precīzāk aģentūras konsultants varēs sagatavot piedāvājumu. Lai to izdarītu, veiciet nelielus priekšdarbus iepriekš, apkopojot svarīgāko:

  • uzrakstiet vēlamos galamērķus, kā arī tos, kurus noteikti nē;
  • datumus, kuros vēlaties/varat doties ceļojumā;
  • budžetu;
  • ceļotāju skaits, bērni, to vecums – ļoti nozīmīgi, lai varētu pateikt precīzu cenu;
  • īsumā aprakstiet, ko vēlaties darīt – iepriekš jau izpētiet katrā galamērķi darāmo (ekskursijas, tūrisma objekti utml.), jūsu prasības viesnīcai;
  • vai varat izlidot no kaimiņvalstīm – Igaunijas/Viļņas.

Cieniet konsultanta darbu, nekavējiet to ar vispārīgu piedāvājumu sagatavošanu, bet sniedziet iespējami detalizētu informāciju, lai konsultants jums varētu piedāvāt iespējami labu piedāvājumu. Visbiežāk labus piedāvājumus ātri izķer, it sevišķi sezonas laikā, tādēļ ceļojumus vislabāk ir plānot laicīgi vai rezervēt iespējami ātri sezonas laikā.

Izvērtējiet piedāvājumus

Pirms ceļojuma iegādes rūpīgi izvērtējiet piedāvājumus, izlasiet atsauksmes par viesnīcu – tas palīdzēs novērtēt, vai piedāvājums ir patiešām labs ar zemāku cenu vai tomēr nav tik labs un vērts izvērtēt mazliet dārgākus, bet patiešām labus piedāvājumus. Atvaļinājums nav prece, kuru varēsiet atdot atpakaļ veikalā, tādēļ plānojiet jau iepriekš. Tripadvisor un Tophotels (krievu valodā) ir labs sākuma punkts, kur meklēt ceļotāju atsauksmes/ieteikumus par viesnīcām, savukārt Booking.com un Hotelscombined lapās ir atrodamas atsauksmes no pārbaudītām rezervācijām, savukārt Tripadvisor/Tophotels var jebkurš rakstīt atsauksmes. Par to vai izvēlēties viesnīcu ar “viss iekļauts” piedāvājumu varat lasīt atsevišķā rakstā. Nevērtējiet viesnīcu tikai pēc tā, vai ir All inclusive vai nav – lētākā gala All Inclusive būs liela vilšanās, ja vien neesat tam jau sagatavojies, turklāt piedāvājums būs apnicis jau pēc 2-3 dienām.

Lētāki lidojumi būs sezonas sākumā un beigās, kā arī rezervējot laicīgi. Nelolojiet cerības saņemt izcilu pakalpojumu par lētu naudu sezonas laikā. Izvēlieties tuvāku ceļojumu, bet kvalitatīvāku, ja vasaras ceļojumu sākat plānot tikai jūlijā/augustā.

Uzziniet ielidošanas un izlidošanas laikus dažādiem operatoriem. Ja nākas vēlu ielidot un agri izlidot, tad atvaļinājuma laiks tomēr samazinās. Ideāls gadījums – agra izlidošana, tad varēsiet ierasties ap pusdienlaiku jau viesnīcā un sākt atpūtu, savukārt atpakaļceļā vēlāks lidojums, lai no rīta pagūtu brokastīs/pusdienās un vakarpusē doties mājup.

Ceļojumu blogi

Pasaulē ceļojumu blogi ir ļoti populāri, tajos publicē gan ceļotājiem noderīgu informāciju, gan arī dažādus piedāvājumus, kurus var izmantot, lai ceļotu izdevīgāk. Visbiežāk šādi ceļojumu piedāvājumi ir jāīsteno pašiem, kombinējot lidojumus, viesnīcas, transfērus, bet sekojiet līdzi jaunumiem un tur varat atrast labus piedāvājumus.

Celotprieks.info – labākais ceļojumu blogs, kur meklēt piedāvājumus no Latvijas. Sekojiet līdzi viņu Facebook lapai un teju katru dienu tiek publicēti dažādi labi atradumi, ne tikai pārpublicēti cenu piedāvājumi, kuri ir atrodami Wizzair/Ryanair lapās. Papildu pievienotā vērtība ir ļoti nozīmīga labu ceļojuma blogu sastāvdaļa.

Travelfree.info – otrs ievērības cienīgais blogs, tomēr šeit auditorija ir visa Eiropa un tamdēļ Latvijas piedāvājumi nav tik daudz, dažkārt piedāvājumi jau ir redzēti augstākminētajā blogā.

Kā nu redzams, tad ir ļoti plašas iespējas atrast sev piemērotu ceļojumu – atliek vien pašiem meklēt. Cerams, ka daudziem šis raksts palīdzēs atbildēt uz jautājumu – kā to darīt. Ja raksts šķiet noderīgs arī citiem, padalies ar draugiem, lai arī tie uzzina.

You may also like...