Ceļojuma maršruta plānošana: noderīgas lapas

Bieži vien lidojumu kombinācijas ar dažādām ielidošanas un izlidošanas lidostām ir ievērojami lētākas, tādēļ ir vērts ceļojuma plānošanā aplūkot arī savienojumus starp lidostām, piemēram, doties uz vienu Kanāriju salu un atpakaļ no citas vai aizlidot uz Rumāniju un atpakaļ lidot no Serbijas, variantu ir daudz un piemēru netrūkst.

Zemāk uzskaitītas dažas lapas, kuras ir ļoti noderīgas plānojot ceļojuma maršrutu. 

Rome2rio.com – norādi ceļojuma sākumu un beigas un atradīsi dažādus veidus, kā nokļūt no punkta A uz punktu B. Visdažādākie transporta veidi – lidojumi, vilcieni, starptautiskie un vietējie autobusi, taksometri, kuģi u.c. Pirmā lapa, kuru vērt vaļā, ja nākas plānot ceļojumu. Nereti lidojums uz citu lidostu un tālāk ar vilcienu ir daudz izdevīgāks kā, piemēram, kombinēt pašam savienotos lidojumus – ja nokavēsi savienojumu, tad gan jau būs cits vilciens. Rezultātos parādās arī cenas un saites, kur meklēt papildu informāciju. Secinājums – ļoti labs palīgs, lai plānotu ceļojuma maršrutu, labāk izvērtētu dažādās iespējas.

GoEuro.com – ja ir zināms vajadzīgais ceļojuma datums, tad vari izmēģināt šo rīku, lai pārbaudītu, kādus maršrutus piedāvā. Meklētājs arī apkopo rezultātus par visiem transporta veidiem, katrs pats var izvēlēties sev piemērotāko. Rezultāti tiek apkopoti par Eiropu un Lielbritāniju.

Airportzz.com – tiešo lidojumu meklētājs interaktīvā kartē. Izvēlies kartē vai meklētājā lidostu un kartē parādīsies tiešo lidojumu galamērķi. Uzklikšķini uz papildu līnijas, lai saņemtu vairāk informāciju par lidojumu, laikiem u.c. Piemēram, aplūko tiešos lidojumus no Rīgas lidostas. Īpaši noderēs tiem, kuri kombinē lidojumus un vēlas saprast, kādi tiešie lidojumi no vēlamā galamērķa ir pieejami. Kartē ir iekļautas lētās aviokompānijas kā Ryanair, Wizzair, Easyjet un citas.

Google Maps – mūsdienās būs grūti atrast kādu, kurš līdz šim tās nav izmantojis. Ļoti laba iespēja plānot maršrutu, bieži vien parādās informācija arī par sabiedrisko transportu, kuru var izmantot.

Pārbaudiet informāciju

Visos gadījumos iespēju robežās pārbaudiet informāciju, kuru saņemat no mājas lapām. Sabiedriskā transporta mājas lapas var netikt atjaunotas angļu valodā, tādēļ centieties apskatīt saturu lokālā valodā. Vajadzības gadījumā sazinieties ar vietējo tūrisma biroju, lai viņi palīdz precizēt informāciju par maršrutiem, laika grafikiem. Šie dažādie servisi apkopo informāciju no uzticamiem avotiem, bet vienmēr var gadīties ķibele, ka dati neatjaunojas un saņemsi nepareizu informāciju. Viena no iespējām ir uzdot jautājumu Tripadvisor ceļotāju forumā, bieži vien tur vietējie iedzīvotāji sniegs labāko atbildi.

You may also like...