Viesnīcu atsauksmes: kur tās atrast?

Viesnīcu atsauksmes un cena ir divi būtiskākie faktori, kuri jāņem vērā izvēloties viesnīcu. Atrast vislabāko cenas/kvalitātes attiecību ir uzdevums katram ceļotājam, kurš pats plāno savu ceļojumu. Iepazīstoties laikus ar viesnīcu atsauksmēm, mazāka iespēja, ka kļūdīsieties ar viesnīcas izvēli.

Viesnīcu atsauksmēs būtiskākais ir uzticamība, tādēļ Salidziniviesnicas.lv portālā atrodamās atsauksmes ir apkopotas no viesnīcu rezervēšanas portāliem kā Booking.com, kuros atsauksmes var pievienot tikai viesnīcu klienti, kuri ir veikuši rezervāciju un ir arī izmantojuši viesnīcas pakalpojumus. Tas nodrošina to, ka atsauksmes ir reālu tūristu, viesnīcas klientu atsauksmes, nevis konkurentu pievienotas atsauksmes. Piemēram, viesnīcai „Konventa Sēta” ir 638 lietotāju atsauksmes ar vidējo novērtējumu 8,4 no 10.

Galvenā atsauksmēs atrodamā informācija ir apkopota kopsavilkumā, kas ļauj iegūt priekšstatu par viesnīcu, nelasot daudzās atsauksmes. Ja ir vēlme apskatīt atsauksmes viesnīcu portālos, tad vienkāršākais variants ir apskatīt lietotāju atsauksmju (User Reviews) sadaļā viesnīcas apraksta lejas daļā, noklikšķinot uz portālu saitēm, piemēram, Read all reviews from Booking.

User reviews

Viesnīcu atsauksmes: kopsavilkums un iespēja lasīt atsauksmes viesnīcu rezervēšanas portālos

Atsauksmes citos viesnīcu rezervēšanas portālos vislabāk ir skatīt šādā veidā: norādam plānotos ceļojuma datumus un pilsētu, piemēram, Parīze, meklējam viesnīcu piedāvājumus un izvēlamies no viesnīcu saraksta vēlamos portālus un tajos var iepazīties ar citu lietotāju atsauksmēm.

Iespēja izvēlēties labāko cenu viesnīcu rezervēšanas portālos

Atgādinām, ka ne visi portāli nodrošina atsauksmes no reāliem viesnīcas klientiem, tādēļ atsevišķos portālos ir vēlams rūpīgāk izvērtēt atsauksmes. Rezervēšanas portāli, kuri ļauj ievietot atsauksmes tikai klientiem un attiecīgi tajos atsauksmes ir uzticamākas, ir šādi: populārais rezervēšanas portāls Booking.com, kā arī Hotels.com, HotelsClub.com, EasyToBook.com, LateRooms.com, Agoda.com un citi. Šajos un daudzos citos viesnīcu rezervēšanas portālos var salīdzināt viesnīcu cenas mājas lapā Hotelmegasearch.com

Viesnīcas novērtējums

Klientu atsauksmes veido arī viesnīcas apmeklētāju reitingu – tas ļauj praktiski novērtēt viesnīcas sniegtos pakalpojumus, to kvalitāti. Diemžēl viesnīcas zvaigžņu novērtējums dažādās valstīs atšķirās un bieži vien neatbilst reālai situācijai, tādēļ tieši lietotāju atsauksmes ļauj izvēlēties atbilstošu viesnīcu par piemērotāko cenu.

Konkrētas viesnīcas atsauksmes

Lai atrastu vajadzīgo viesnīcu pēc tās nosaukuma  HotelMegaSearch.com mājas lapā, atliek apmeklēt sadaļu „Search by hotel name”, ievadīt viesnīcas nosaukumu un izlasīt atsauksmes par konkrēto viesnīcu. Ja viesnīcas nosaukums nebūs precīzs vai daļēji zināms, tiks piedāvāti iespējami tuvākie varianti. Ja šādi neizdodas atrast vēlamo viesnīcu, nāksies meklēt pēc pilsētas.

TripAdvisor viesnīcu atsauksmes

Ļoti noderīgs avots viesnīcu atsauksmēm ir TripAdvisor.com – tūristu vidū populārais portāls. Apskatot viesnīcu reitingus un atsauksmes šajā portālā vajag ņemt vērā to uzticamības faktoru: lai izveidotu viesnīcas atsauksmi, viesnīcas rezervācija nav obligāta, tādēļ tā ļauj konkurentiem uzrakstīt nepatiesu informāciju. Lai šo novērstu, vislabāk ir novērtēt, cik atsauksmes autoram ir citas atsauksmes un darbības portālā. Ja autors ir aktīvs TripAdvisor lietotājs, tad ticamība ir daudz augstāka. Iesaku apskatīt arī Tripadvisor krievu valodā, kur ir pieejamas vēl arī citas viesnīcu atsauksmes.

You may also like...