Eindhovenas lidosta: kā nokļūt uz pilsētas centru

WizzAir lētā aviokompānija bieži piedāvā labas cenas lidojumiem uz Eindhovenu – ceļojumu var turpināt uz Amsterdamu vai Nīderlandes iepazīšanu sākt ar Eindhovenu un tās apkārtni. Zemāk ir noderīga informācija, kā nokļūt uz Eindhovenas centru.

Autobusi

No lidostas uz Eindhovenas dzelzceļa staciju var aizbraukt ar 400, 401, 145 un 103 autobusu. 400. autobuss brauc četras reizes stundā, uz autobusa ir rakstīts Airport Shuttle. Savukārt 401. autobusam ir papildu pieturas un tādēļ tas ir mazliet lēnāks, bet brauc biežāk – 6 reizes stundā. Autobuss brauc attiecīgi 18 un 21 minūtes. Ja izmantosiet OV braukšanas karti (līdzīgi kā e-talons Rīgā), tad brauciens maksās 2.20 eiro, savukārt viena biļete maksās 3.70. Biļetes var nopirkt autobusā biļešu automātā – tas pieņem tikai skaidru naudu vai biļešu automātos lidostas terminālī, savukārt 145 un 103 autobusa biļetes var iegādāties tikai pie autobusa vadītāja! Vairāk par autobusu sarakstiem uzziniet Hermes mājas lapā: https://www.hermes.nl/dienstregeling-zoeken/1218 Tā gan ir nīderlandiešu valodā, bet noderēs Google translate.

Taksometrs

Blakus lidostai atrodas taksometri, to cena uz Eindhovenas centru ir aptuveni 23 eiro. Tas noderēs, ja braucēju skaits ir lielāks vai vēlaties precīzāk nokļūt jums vēlamajā viesnīcā.

Viesnīcas lidostas tuvumā

Ja ir nepieciešams tikai pārnakšņot un nevēlaties braukt uz pilsētas centru, tad varat izvēlēties kādu no lidostas tuvumā esošajām viesnīcām: Tulip Inn vai Novotel.

Autobusi uz Amsterdamu

Uz Amsterdamu autobusu satiksmi nodrošina vairāki operatori, piemēram, Terravision: tas maksās 22.50 eiro vienā virzienā, vairāk uzziniet viņu mājas lapā.

You may also like...