Apartamentos Casablanca: lieliskie apartamenti Puerto de la Cruz, Tenerifē

Meklējot naktsmājas ar virtuvi Puerto de la Cruz, izpētījām gan viesnīcu piedāvājumus hotels.tenerife.lv lapās, kā arī iepazināmies ar AirBnB klāstu. Mūsu uzmanību no viesnīcu piedāvājumiem piesaistīta Apartamentos Casablanca, ar nepārspējami augstu viesu novērtējumu un draudzīgu cenu: 50 eiro par nakti. Pārlasot arī atsauksmes Tripadvisor, guvām iespaidu, ka apartamenti ir patiešām labi, bet zema cena un augsta kvalitāte pārāk bieži nemēdz būt, it sevišķi tūristu populāros galamērķos. Tomēr mūsu bažas ātri vien izgaisa ierašanās brīdī un tādēļ arī šis garāks apraksts, kādēļ arī mēs varam pievienoties daudzajām labajām atsauksmēm un ieteikt Casablanca kā lieliskus apartamentus.

Istabiņas

Tās ir noformētas visur gandrīz vienādi, cik runājām ar viesiem un redzējām citu atsauksmes. Paši apartamenti sastāv no vairākām ēkām un tādēļ istabiņas var būt gan ar skatu uz baseinu, gan uz ielu, kur troksnis varētu būt lielāks. Paši apartamenti arvien ir 80. gadu stilā, bet viss ir tīrs, sakopts. Vislabākā izvēle ir numuri administrācijas ēkā, kur ir galvenā ieeja, jo tur numuriem ir skats uz okeānu un uz baseiniem. Ielas trokšņi nav tik jūtami, kā arī augstāki numuri sniegs vairāk privātuma un klusumu.

Rezervējot apartamentos, pievērsiet uzmanību istabiņu veidam, tie ir vairāki. Lielākajos apartamentos ir divas guļamistabas, ērti gulēt ģimenēm ar bērniem vai diviem pāriem. Lielajā istabā ir arī izvietots dīvāns, kur gulēšana būs piemērota vienam cilvēkam, tātad apartamentos par aptuveni 50-90 eiro (atkarībā no sezonas) var izguldīt līdz 5 cilvēkiem. Mazāki apartamenti ir ar vienu guļamistabu.

Vannas istaba ar dušu un tualete ir apvienota, bet ar skaistu remontu, kas vairāk iederētos augstākas klases viesnīcās. Šie apartamenti ir serviced apartments, tas nozīmē arī ikdienas tīrīšanu. Ja to nevēlaties, varat atstāt zīmi uz durvju roktura. Ja izvēlaties tīrīšanu, varat atstāt 1-2 eiro par tīrīšanas reizi istabenei. Apartamenti ir aprīkoti ar zvanu pogu, sajūta nudien ir kā mazā, neatkarīgā dzīvoklī. Skaņas izolācija no pārējām istabiņām ir apmierinoša, dažkārt var dzirdēt lielākus trokšņus kaimiņu istabā.

Visiem apartamentiem ir nelieli balkoni ar apgaismojumu, tur atrodas arī galds un krēsli. Ja balkons ir uz baseina pusi, varat vakarā priecāties par izgaismoto baseinu, klausīties vakara mūziku no restorāna, mieloties ar pašu pagatavoto ēdienu. Ja balkons būs uz Teides vulkāna pusi, tad varēsiet arīdzan izbaudīt šī skaistā kalna skatus.

Vismaz mūsu istabiņās bija ļoti ātrs bezvadu internet, pārvietojoties pa kompleksu, nekur nejutu problēmas ar bezvadu internet. Iespējams, ka daudzi saslēdzās un tad rodas problēmas, bet noteikti mēs tās nenovērojām.

Vienīgais mīnuss bija papildu maksa un depozīts par televīzijas pulti, bet to neizmantojām, TV kasti tāpat varēja ieslēgt un kanālus pārslēgt ar iebūvētajām pogām. Kanālu daudzveidība nebija liela jebkurā gadījumā.

Viesnīcas iespējas

Peldbaseini ir divi: lielais pieaugušajiem un mazāks bērniem. Pa dienu tur atrodas arī glābējs, kas pieskata šo salīdzinoši nelielo baseinu. Tas darbojas no plkst. 10 līdz plkst. 20 vakarā un tad tas tiek slēgts, vakarā lielo baseinu izgaismo. Baseini netiek apsildīti. Pie baseina ir pieejamas gultas, bet tās cilvēki mēdz aizņemt ar dvieļiem un tad glābējs to visu ņem nost, vismaz cenšās to darīt. Sezonas laikā peldēties gribētāju skaits varētu būt pārāk liels šādam baseinam.

Katru vakaru (izņemot vienu) notiek bezmaksas izklaides pasākumi, piemēram, nelieli koncerti, burvju triki u.c. Apartamentu kompleksa pirmajā stāvā atrodas arī restorāns, kur par papildu maksu var pasūtīt brokastis, kā arī ieturēties pusdienām vai vakariņām. Vīns, pica, uzkodas nav īpaši dārgāk kā citās kafejnīcās, tādēļ varat apvienot vakariņas ar jauku izklaidi. Ap pl. 23 izklaides beidzas un iestājas klusums.

Bērniem ir pieejama arī spēļu istaba, kurā ir dažas aktivitātes. Bērnu klubs darbojas no pl. 13 līdz 20. Sezonas laikā vasarā un ziemā ir arī animatori, kuri papildus darbojas ar bērniem. Par šo precīzāku informāciju varēs sniegt apartamentu administrācija.

Kompleksā ir pieejama arī bagāžas novietne, tur varat atstāt īslaicīgi bagāžu, ja ierodaties par ātru vai vēlaties vēlāk atnākt pakaļ bagāžai. Izrakstīšanās ir pl. 11 un, ja jādodas tālāk vēlāk, tad ir labi atstāt novietnē. Neatstājiet neko vērtīgu, tur katrs viesis var ieiet iekšā, paprasot atslēgu recepcijā.

Par papildu maksu var izmantot arī veļas mazgāšanu un žāvēšanu. Par to vairāk interesējieties administrācijā, cenas aptuveni 3 eiro par mazgāšanas reizi, bet pieņem tikai monētas un tās arī varat mainīt administrācijā.

Virtuve

Te ir tikai vislabākie vārdi par tās aprīkojumu, visi nepieciešamie ēst gatavošanas piederumi, asi naži, mikroviļņu krāsns, elektriskā plīts un cepeškrāsns, ledusskapis, dažāda izmēra šķīvji un glāzes.

Apkārtne

Apartamenti atrodas nelielā uzkalnā, turp no pilsētas centra var nokļūt braucot pa ceļu vai arī kāpjot pa kāpnēm, kur pakāpienu skaits sniedzās pāri simts noteikti. Vecpilsēta ir aptuveni 10 minūšu gājienā, turpat arī pludmale, lielākie veikali Mercadona un HiperDino. Netālu no viesnīcas pie kāpnēm uz leju, aptuveni pa vidu atrodas tūrisma aģentūra, kur var rezervēt dienas tūres u.c. Tur atsaucīgs darbinieks palīdzēs izvēlēties piemērotākās aktivitātes. Pludmalē ir melnās smiltis, karstā saulē tās paliek ievērojami karstas, noderēs pludmales čības.

Ja ir vajadzīga auto stāvvieta, tā papildu maksā 4,50 eiro par nakti. Uz apkārtnes ielām neatradīsiet pārāk daudz vietas auto novietošanai, tādēļ šī ir laba iespēja. Ja negribēsiet kāpt pa trepēm, tad taksometrs no vecpilsētas rajona maksās 3-4 eiro, lai aizvestu līdz apartamentiem. Var noderēt.

Puerto de la Cruz pilsēta

Kamēr populārākie galamērķi salas dienvidos varbūt ir pārāk dārgi un labākās viesnīcas, apartamenti ir aizņemti, varat izvēlēties šo skaisto pilsētu kā bāzes vietu tālākai salas izpētei. Ja jūsu mērķis ir Loro parka apmeklējums, iespējams, ka ar to vienai dienai nepietiks un gribēsiet to apmeklēt atkārtoti, savukārt salas dienvidos izvietotās atrakcijas visdrīzāk būs vienas dienas aktivitātes, kurp var doties ar transfēru.

Kopsavilkuma vietā

Mēs esam daudz ceļojuši un visbiežāk izvēlamies apartamentus, lai būtu pietiekami liels plašums, kā arī iespēja pašiem gatavot ēst. Šie apartamenti noteikti ir vieni no labākajiem ar lielisku cenas/kvalitātes balansu, tādēļ arī mēs varam ieteikt šīs lieliskās naktsmītnes, ja izvēlaties palikt Puerto de la Krusas pilsētā. Norādiet ceļojuma datumus, salīdziniet apartamentu cenas uzreiz daudzos rezervēšanas portālos – salīdzināt piedāvājumus hotels.tenerife.lv lapā.

You may also like...