Kā pašam kombinēt lidojumus jeb lidojums uz Porto un Madeiru 180 €

Aplūkosim lidojumu iespējas, ja vēlos doties ceļojumā uz Portugāli un iepazīt gan kontinentālās Portugāles skaisto pilsētu Porto, gan arī doties uz Atlantijas okeāna pērli Madeiras salu un varu šim ceļojumam veltīt pavasarī aptuveni divas nedēļas. Veltīju meklējumiem pāris minūtes un atradu šādu kombināciju – rakstā aplūkosim gan piedāvājumu, gan arī kā pie tāda nokļūt.

Rīga – Porto – Madeira – Rīga: ceļojuma plāns 22.marts – 4.aprīlis

Ceļojums sākas 22. martā uz Porto caur Dortmundi, kur ir tikai 2,5 stundu gaidīšanas laiks. Pēcpusdienā jau ierodies Porto. Nedēļu velti Porto un apkārtnes izpētei, pēc tam 30. martā dodies agri no rīta uz Madeiru un tur jau ierodies 8.30 – tātad visa diena vēl ir brīva, lai izpētītu Funšalu, nopeldētos okeānā un ir 4 pilnas dienas, lai izpētītu salu. Savukārt 4.aprīlī no rīta jau lido ar draudzīgajiem vāciešiem un viņu aviokompāniju TUI uz Bonnu, lai pēc trīs stundu gaidīšanas jau dotos tālāk uz Rīgu. Kopumā ceļojumā – 14 dienas.

Kiwi.com cena ar apdrošināšanu (kas vienmēr noder) ir 222 eiro par pieciem lidojumiem, savukārt pašam šos pašus lidojumus kombinējot sanāks lētāk – aptuveni 180 eiro. Ja grib vairāk laika veltīt tieši Madeiras iepazīšanai, tad turp var doties jau 28.martā, pārējais maršruts un izmaksas ir tādas pašas.

Aviobiļešu meklēšana un kombinēšana

Kiwi.com meklētājs ir viens no labākajiem pieejamajiem, ar kuriem sākt veidot neparastākas kombinācijas lidojumiem. Norādi augšā pārslēgu Multicity, lai sāktu meklēšanu ar vairākām pieturvietām, norādi pilsētas un aptuvenos datumus. Pēc īsas meklēšanas izdevās atrast ceļojumu ar šādu plānu.

Aviobiļešu cenas bieži vien sadārdzina tieši iespēja veidot lidojumus no vienas un tās pašas pilsētas, tādēļ mēdz būt situācijas, kad veidot kombināciju no citas tuvākas pilsētas vai lidot ar diviem pārlidojumiem ir lētāk. Šādas sarežģītākas kombinācijas (it sevišķi, ja ir maz laika starp reisiem) ir ļoti vērtīgi apdrošināt un tas ir serviss, kuru dara Kiwi.com: apdrošina gan savienojumus, gan arī pārceltus reisus utml. Par to visu vairāk var lasīt viņu mājas lapas sadaļā “Guarantee“, bet atsauksmes – TrustPilot lapā: tātad uzticams portāls.

Patika šāds savienojums un vēlies redzēt citus datumus? Ieskaties šajā kiwi.com piemērā ar Porto un Madeiras apceļošanu. Šis ir piemērs un ar ilgāku maršrutu/ceļojuma plānošanu izdotos atrast vēl lētākas biļetes un citus vajadzīgos datumus. Izdevīgām lidojumu kombinācijām vajag daudz pacietības, mazliet pamācīties un tad jau izdosies atrast pašiem lieliskus piedāvājumus. Šāda aviobiļešu kombinēšana pašiem jau ir papildu zināšanas un tā nav tikai paļaušanās uz lidojumu meklētājiem, jo ne vienmēr tie varēs pārspēt jūs kā sava ceļojuma aģenta spējas saprast, kur un kā tieši vēlaties doties.

Viesnīcas ceļojuma laikā

Visplašāko viesnīcu un apartamentu piedāvājumu atradīsi meklējot Hotelscombined lapā – norādi ceļojuma datumus un saņem vienmēr izdevīgākās cenas un ērtu meklēšanu:

Porto viesnīcas

Funšalas viesnīcas

Tripadvisor un Lonely planet kā vienmēr būs lieliski palīgi ceļojuma plānošanā.