Hostelbookers.com: hosteļu rezervēšana, lētākas naktsmājas

Portālā Hostelbookers var meklēt visa veida naktsmītnes: hosteļus, viesnīcas, apartamentus, kempinga vietas, viesu namus, kopumā vairāk kā 20 tūkstoši naktsmāju 3500 pilsētās visā pasaulē, katru nedēļu vairāk kā 200 tūkstoši naktis tiek rezervētas šajā lapā, vairāk kā 1 miljons ceļotāju atsauksmes palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Plašajā piedāvājumā katrs varēs atrast sev izdevīgāko cenu piedāvājumu. Lai to izdarītu, norādi vajadzīgos datumus, valsti, pilsētu un meklēšanas rezultātos izmanto sānos izvietotos filtrus, lai atrastu labāko piedāvājumu. Rezultātus nevar izkārtot pēc papildus parametriem kā cena, attālums līdz centram, tā vietā nākas izmantot filtrus un interaktīvo karti.

Jāņem vērā, ka visas cenas tiek norādītas par cilvēku, nevis par istabu. Rūpīgi iepazīsties ar hosteļa aprakstu, lai uzzinātu, kas ir iekļauts cenā – šo informāciju var atrast viesnīcas apraksta kreisajā sānu daļā. Dažās naktsmājās par papildus maksu varbūt dvieļi, dušas vai pat palagi. Izvērtējiet kopējo novērtējumu, kurš rādās kā procenti pie katra piedāvājuma, kā arī iepazīstieties ar jaunākajām atsauksmēm. Kopējais novērtējums var būt vairāku gadu rezultāts, tomēr jaunākās atsauksmes parādīs patieso hosteļa novērtējumu no citu ceļotāju puses. Daži populāri galamērķi: Barselona, Parīze, Londona, Viļņa, Rīga.

Hostelbookers cenšas uzturēt augstu piedāvājumu kvalitāti – naktsmājas, kuras iegūst zemāku novērtējumu tiek izņemtas no sarakstiem, lai klientiem piedāvātu tikai atbilstošas iespējas. Ieskaites arī neparastāko hosteļu sadaļā, varbūt kāds no tiem gadīsies arī Tavā ceļojumu plānā!

Zemākā cena

Ja 24 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas atradīsi vēl zemāku cenu, tad Hostelbookers sola atmaksāt starpību dubultā. Visi noteikumi ir aprakstīti sadaļā “Lowest price guarantee”.

Grupu rezervācijas

Ja ceļojat lielākā grupā (sākot no 8 cilvēkiem), izvēlieties bezmaksas iespēju saņemt jums sagatavotu īpašo piedāvājumu, aizpildiet sadaļā “Groups” norādīto formu. Tādējādi iegūsiet labāku cenu, individuālu pieeju.

Hosteļu rezervācija

Citas lapas, kurās iesakām meklēt hosteļus ir viesnīcu salīdzināšanas servisi HotelsCombined, Trivago, Wego un, protams, booking.com. Ja izvērtējat iespējas, vai rezervēt jauniešu viesnīcu vai cita veida naktsmītnes, iesakām izlasīt rakstu “Kādēļ izvēlēties hosteli“.

You may also like...